Polsko-Francuska Gala Charytatywna

piątek, 21 Kwiecień 2017
Miejsce: Hotel Mercure Gdynia

Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni w tym roku obchodzi 30-lecie swojej działalności. Okrągły Jubileusz zainspirował do powstania Polsko – Francuskiej Wielkiej Gali Charytatywnej na rzecz najmłodszych podopiecznych Hospicjum. Uroczystość odbędzie się 21 kwietnia w Hotelu Mercure Gdynia.

To niecodzienne, trójmiejskie wydarzenie gromadzi ludzi o wielkich sercach, którzy swoim wsparciem i zaangażowaniem pragnęli włączyć się w pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom z gdyńskiego hospicjum.

Goście ze świata polskiej i francuskiej kultury, sztuki, rozrywki oraz biznesu. Pokazy, występy, degustacje, koncert, a także wręczenie prestiżowej nagrody – Bryły Bursztynu – klejnotu Bałtyku symbolizującego moc i siłę to namiastka wydarzeń, które odbędą się w ramach I Polsko – Francuskiej Wielkiej Gali Charytatywnej zorganizowanej w celu wsparcia podopiecznych hospicjum Bursztynowa Przystań w Gdyni. Honorowy patronat nad Galą objął Ambasador Francji Pierre Lévy. Całkowity dochód z Gali przeznaczony będzie na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci. 

Na wydarzenie serdecznie zapraszają Konsul Honorowy Republiki Francji Alain Mompert oraz Krystyna Przybylska.

Pełen program : http://grandgala.pl/pl/program-gali/

Wstęp na zaproszenie.