Aukcja Sztuki w Sztuce Wyboru / #artforsale

sobota, 08 Grudzień 2018
godz. 16:00-18:00
Miejsce: Sztuka Wyboru

8 grudnia to wyjątkowa okazja do wzięcia udziału w pierwszej Aukcji Sztuki w Sztuce Wyboru  #artforsale , podczas której puścimy pod młotek kilkadziesiąt dzieł twórców młodszego i starszego pokolenia. Artystów uznanych, jak i tych rozpoczynających karierę w świecie sztuki.  

Prace zostały tak wyselekcjonowane, aby dać szansę zaprezentowania się artystom pracującym w różnych technikach i sprzedającym swoje prace w zróżnicowanym przedziale cenowym. Na aukcji pojawią się rysunki, grafiki, akwarele, kolaże, ceramika, malarstwo, textile art. 

Ideą  #sztukanasprzedaż  / #artforsale jest odstereotypizowanie aukcji sztuki jako wydarzenia elitarnego i skierowanego do wąskiego grona odbiorców. Chcemy, aby nasza aukcja pozostała otwarta na dialog pomiędzy artystą (twórcą dzieła) i nabywcą (kolekcjonerem), aby umożliwiła spotkanie z twórcami i przede wszystkim była okazją dla tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z kolekcjonowaniem sztuki.

Czekamy na Was 8 grudnia w Sztuce Wyboru! 

* Planujemy cyklicznie organizować takie aukcje w Sztuce Wyboru. Jesteśmy otwarci na współpracę i wspólne działania przy propagowaniu idei sztuki dostępnej dla wszystkich. 

* Aukcja będzie też oficjalnym debiutem działalności fundacji Sztuka z Wyboru 

Kontakt i informacja: aukcja.sztukawyboru@gmail.com 
Koordynacja:  Anna Meronk ,  Daria Szczygieł ,  Magdalena Kalisz , Grażyna Witkowska - Mrozek 

https://www.sztukawyborugallery.eu/aukcjasztuki 

https://www.facebook.com/events/2181015375504641/