Beach Volleyball Business Cup

sobota, 16 Czerwiec 2018
godz. 9:00
Miejsce: LOTOS stadion letni

Siatkówka plażowa w biznesie? Dlaczego nie! 16 czerwca, tego roku, pomorskie wybrzeże już po raz ósmy ugości turniej Beach Volleyball Business Cup - największe otwarte zawody międzyfirmowe w Polsce. Każdego roku liczba drużyn biorących udział w wydarzeniu rośnie, a zainteresowanych nie brakuje. 

Aby zjednać środowisko siatkarskie i zawodowe, gdańska plaża planuje zgromadzić w tym roku firmy z całego kraju. Przede wszystkim ideą wydarzenia jest promowanie aktywnego stylu życia pracodawców, co natomiast bezpośrednio przekłada się na lepsze relacje wewnątrz firmy. Jest to również niecodzienna okazja do integracji pracowników, promocji zasad fair play, a także budowania przestrzeni do nawiązywania i podtrzymywania cennych relacji. 

"Zespołowa gra zdecydowanie sprzyja, a także pomaga promować znakomitą atmosferę w pracy" - mówi Wojciech Wojciechowicz, zdobywca podium poprzednich edycji zawodów. "Natura gry zespołowej ma odzwierciedlenie w życiu zawodowym, a przede wszystkim w pracy grupowej. Sportowa rywalizacja to także doskonały sposób na budowanie zaangażowania" - dodaje Monika Reszko, psycholog biznesu, pomysłodawczyni turnieju. 

Ósma edycja turnieju przynosi dużą dozę nowości i świeżości. "W tym roku system rozgrywek otwiera się nie tylko na zaawansowanych graczy, ale również na osoby lubiące zabawę. Innowacyjne rozwiązanie dostarczy emocje 16. dwuosobowym drużynom PRO, a także kolejnym 16. czteroosobowym FUN. Oprócz tego, zaraz po meczu finałowym odbędzie się Beach Party dla wszystkich uczestników wydarzenia" - mówi Sara Klawikowska, Client Relations Manager BVB Cup. Organizatorzy przygotowują ciekawe atrakcje zarówno dla kibiców, jak i najbliższych, które zapewnią wyjątkowe wspomnienia.

Trzeba przyznać, że turniej cieszy się zarówno bardzo dobrą opinią w kwestii organizacji, jaki i wyjątkowego klimatu. "Atmosfera zapewnia niezapomniane wrażenia i emocje. Polecam jak najbardziej" - zachęca Mateusz Adamiak, zwycięzca siódmej edycji BVB Cup z Lotos Trefl Gdańsk. 

PROGRAM | SOBOTA, 16 czerwca 2018

9.00 - 9.30 Rejestracja Drużyn
9.15 Oficjalne otwarcie Turnieju
9.30 - 9.50 Wspólna rozgrzewka
10.00 Pierwszy mecz
17:00 - 18:00 Mecz finałowy

10:05 - 16:00 Atrakcje towarzyszące

Po finałach Beach Party

Szczegóły na stronie: https://www.facebook.com/bvbcup oraz www.bvbcup.pl, gdzie można zarejestrować drużynę. Zapisy trwają do 10 czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc.