7. Edycja Beach Volleyball Business Cup 2017

sobota, 10 Czerwiec 2017
godz. 9:00
Miejsce: Stadion Letni - Gdańsk Brzeźno

Beach Volleyball Business Cup - największe zawody biznesowe w siatkówkę plażową w Polsce, startują 10go czerwca na prestiżowym Stadionie Letnim w Gdańsku Brzeźnie. Wydarzenie nie tylko zbliża, jedna i integruje firmę przez emocje i sportową rywalizację, ale także służy nawiązywaniu i utrzymaniu kontaktów biznesowych.

Ideą imprezy jest promowanie aktywnej postawy pracodawców, co bezpośrednio przekłada się na relacje w firmie. Natura gry zespołowej ma odzwierciedlenie w życiu zawodowym, a przede wszystkim w pracy grupowej. – mówi Monika Reszko, ekspert ds. komunikacji i relacji wewnętrznych, pomysłodawczyni rozgrywek.

- Turniej z jednej strony ma ułatwić działania integracyjne w firmie, z drugiej zaś stwarza możliwość do prezentacji wyników tych procesów na zewnątrz. Przy okazji jest to także sposobność do przeżycia niezwykłych emocji.

Siódma edycja turnieju przynosi dużą dozę nowości i świeżości, przenosząc się w tym roku w zupełnie nowe miejsce, a mianowicie na prestiżowy Stadion Letni w Gdańsku Brzeźnie, gdzie po rozgrywkach zorganizowane będzie Beach party dla wszystkich uczestników wydarzenia. - mówi Sara Drożdżak, Client Relations Manager BVB Cup.

- Organizatorzy przygotowują ciekawe atrakcje zarówno dla kibiców, jak i najbliższych, które zapewnią niezapomniane wspomnienia. Między innymi dostępna będzie strefa nauki kitesurfingu dla wszystkich obecnych.

Program: 

SOBOTA, 10 czerwca 2017

9.00 – 9.30 Rejestracja Drużyn

9.15 Oficjalne otwarcie Turnieju

9.30 – 9.50 Wspólna rozgrzewka

10.00 Pierwszy mecz

17:00 - 18:00 Mecz finałowy

10:05 – 16:00 Atrakcje towarzyszące

*strefa KITESURFING

*Pokaz tańca

20.30 Beach Party

W tym roku także:

  1. MVP Turnieju !!! Po raz pierwszy zostanie wybrany najlepszy Zawodnik Turnieju
  2. Konkurs na najciekawszy doping kibiców
  3. Wybór drużyny publiczności

Szczegóły na stronie:

https://www.facebook.com/bvbcup oraz www.bvbcup.pl, gdzie odbywa się rejestracja drużyny.