Koncert Charytatywny ”Uśmiech dla Dzieci” Fundacji Vivadental

sobota, 03 Czerwiec 2017
godz. 19:00
Miejsce: Filharmonia Bałtycka

3 czerwca 2017 r. o godz. 19:00 w Filharmonii Bałtyckiej odbędzie się pierwszy koncert charytatywny „Uśmiech dla dzieci” Fundacji dla Dzieci Vivadental .

Podczas konceru usłyszymy w pierwszej części zespół Boogie Boys, w drugiej zaś Grzegorza Turnaua. Wydarzenie poprowadzi Beata Szewczyk, dziennikarka Radia Gdańsk.

Będzie to rzadka okazja do wysłuchania artysty w Jego przekrojowym repertuarze. Wyjątkowe połączenie pięknego słowa z doskonałą muzyką, dowcipu i ciepłego wizerunku scenicznego jest tym, co widzowie cenią od lat. Radość ze zbliżającego się lata i wakacji pozwoli w pełni cieszyć się z najbardziej znanych utworów autorskich Grzegorza Turnaua oraz piosenek Grechuty czy Kabaretu Starszych Panów w Jego odświeżającym wykonaniu. 

Koncert charytatywny „Uśmiech dla dzieci” jest z definicji radosny i pogodny, a jak powiedział Grzegorz Turnau: „Każda okazja do manifestowania czułości i serdeczności jest dobra”. 

Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na sfinansowanie diagnostyki i leczenia stomatologicznego dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, spowodowanej chorobą, kłopotami rodzinnymi czy warunkami ekonomicznymi. Konkretnie to podopieczni pomorskich domów dziecka, Pogotowia Opiekuńczego w Gdańsku, ośrodków rewalidacyjno - wychowawczych oraz osoby chorujące na oligodoncję - rzadką chorobę genetyczną.

Plan:

Godz. 19.00 – 19.45 

  • przywitanie gości honorowych, prezentacja Fundacji dla Dzieci Vivadental;

  • występ zespołu Boogie Boys

  • losowanie 3 nagród dla publiczności

Godz. 19.45 – 20.15 przerwa:

  • na foyer aukcja, zabawa fantowa, stoiska charytatywne

Godz. 20.15 – 21.40

          Występ Grzegorza Turnaua.

 

Więcej na stronie: www.koncert.vivadental.pl

- Bilety :

Sprzedaż biletów w:

- stacjonarnie w kasach Filharmonii, w salonach Empik,

- elektronicznie na portalach ticketpro.pl, kupbilecik.pl, bilety24.pl 

Ceny biletów:

Bilety w cenie: 110 zł, 95 zł, 75 zł, 60 zł oraz 45 zł