Wieczór de Luxe z designem

Podczas kolejnego już spotkania z cyklu Wieczór de Luxe przyjrzymy się roli designu w naszym życiu. Podejmiemy próbę odpowiedzi na pytanie, co jest najważniejszym czynnikiem w otaczającym nas designie - jego piękno i sztuka czy też funkcjonalność? Poświecimy też czas na architekturę̨ i sztukę w przestrzeniach publicznych oraz aranżacji wnętrz.

Wydarzenie będzie realizowane w dwóch panelach. Pierwszy poświęcimy designowi w przestrzeniach prywatnych, a drugi w publicznych. Zaprezentujemy nowe czasopismo Linia, które inspiruje do zmian, jest źródłem wiedzy o tym, jak pomysłowo oraz funkcjonalnie urządzi mieszkanie oraz zawiera informacje pomocne przy zakupie nieruchomości.  

Wśród zaproszonych prelegentów pojawi się blogerka Paulina Jamborowicz (deer.home), która reprezentując Galerię Klif z Gdyni, będzie mówi o domu jako azylu w środku miasta. Głównym prelegentem będzie Ewa Janczukowicz - Cichosz, wicedyrektor Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia i jednocześnie koordynatorka kluczowych działań związanych z designem.

Prezes Doraco Nieruchomości,  Andżelika Cieślowska opowie o rynku nieruchomości oraz o tym jak prywatny kapitał może uczestniczyć w przestrzeni publicznej.

W programie znalazły się też prezentacje marek: Porsche, Eurodom, Galeria Klif i Doraco.

Wydarzenie poprowadzi Marcin Żebrowski, wieloletni dziennikarz TVN 24.

Partnerem wydarzenia jest Restauracja L’entre Villes w Sopocie oraz Prosecco Freixenet.

Fundatorem nagród jest: Galeria Klif, Biodermic, Experci Medycyny Estetycznej

Organizatorem wydarzenia jest MS Group, wydawca czasopisma Prestiż, magazynów branżowych - Linia i Lustro oraz organizator eventów, m.in. 3Citytenniscup, SopotWave oraz spotkań de Luxe.

Gdzie: Restauracja L'entre Villes

Kiedy:  29.10.2019 | GODZ. 19:00