Wieczór de Luxe

Wieczór de Luxe będzie spotkaniem ludzi ze świata biznesu oraz osób delektujących się sztuką i pięknem. Podczas wieczoru pragniemy poruszyć tematy sztuki współczesnej oraz zalet jej finansowania i wspierania. Ponadto będziemy rozmawiać o sztuce w designie oraz w architekturze i budownictwie. Wśród zaproszonych gości będą̨ ludzie szukający różnych form inwestycji, architekci,  przedstawiciele firm oraz klienci Prestiż̇ Magazyn Trójmiejski. 

Prowadzić spotkanie będzie Marcin Żebrowski - były dziennikarz TVN24, reporter i gospodarz serwisów informacyjnych. W 2009 roku zaczął prowadzić program reporterski „Polska i świat”, a od 2011 roku - weekendowe wydania porannego pasma „Wstajesz i wiesz”. Wcześniej Marcin Żebrowski był kolejno dziennikarzem i kierownikiem reporterów w „Dzienniku Bałtyckim” oraz dziennikarzem „Gościa Niedzielnego”.
 

Wieczór De Luxe odbędzie się 11 lipca w przepięknych i dostojnych wnętrzach Restauracji L’Entre Villes w Sopocie.

Przebieg spotkania.

Eksperci i prelegenci wraz prowadzącym wydarzenie będą̨ rozmawiać́
 z zaproszonymi gośćmi podczas dwóch sesji. 

W przerwie każdy z gości może wymienić́ się wzajemnymi doświadczeniami oraz delektować się wyśmienitym winem serwowanym przez partnera wydarzenia firmę Henkell&Co.. 

Głównym prelegentem spotkania będzie pełnomocniczka NOMUS Nowego Muzeum Sztuki w Gdańsku - Aneta Szyłak. Opowie o NOMUSie oraz o tworzonym funduszu zakupowym dla powstającego muzeum. Aneta Szyłak to jedna z najbardziej znanych postaci gdańskiej kultury i sztuki współczesnej, współzałożycielka Instytutu Sztuki Wyspa, współautorka koncepcji Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia, której obecnie powierzono budowę muzeum, które ma zgromadzić nie tylko najcenniejsze powojenne dzieła artystów pomorskich, ale i krajowych. Muzeum ma już siedzibę na Młodym Mieście, a w planach jest kupno kolejnego dużego obiektu postoczniowego. Podczas spotkania - Aneta Szyłak opowie o tym wszystkim, a także o tworzonym funduszu zakupowym, o możliwości mecenatu i o zaletach jakie z tego mogą płynąć dla przedsiębiorców. 

Na zakończenie każdy z gości otrzyma ekskluzywne upominki.

Restauracja L’Entre Villes w Sopocie.

11 lipca

Godzina 19:00

Fundatorem nagród są: Galeria Handlowa Klif, Emanuel Berg, Kwiaciarnia Fjoł, BioDermic, L'assai Medical Clinic, 

Organizatorem wydarzenia jest MS Group wydawca czasopism Prestiż magazyn Trójmiejski i W Ślizgu! oraz organizator  Sopot Wave i 3Citytenniscup.