Gdynia Rhythmic Gymnastics & 6th Baltic Rhythmic Gymnastics.

W dniach 17-19 września 2021 w Gdynia Arenie (ul. Kazimierza Górskiego 8) odbędzie się międzynarodowy turniej w gimnastyce artystycznej - 3rd Gdynia Rhythmic Gymnastics & 6th Baltic Rhythmic Gymnastics. Na bezpłatne pokazy serdecznie zapraszają: Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej Gdynia, UKS Jantar Gdynia, Polski Związek Gimnastyczny oraz Miasto Gdynia.


16 Wrzesień 2021

prestiz

Udział w międzynarodowych zawodach weźmie ponad 130 zawodniczek z 7. państw, w tym 6. zawodniczka Igrzysk Olimpijskich - Milena Baldassarri. Oprócz zawodów gimnastycznych, w piątek, 17 września w godz. 15:00-17:00, odbędzie się specjalny trening dla najmłodszych uczestniczek turnieju, poprowadzą go tegoroczne Olimpijki z Tokio: Fanni Pigniczki - Węgry, Eva Meleshchuk - Ukraina. 

 

Baltic Junior Cup to kontynuacja turnieju dla dzieci i młodzieży przewidująca udział czterech kategorii wiekowych: 2006-2008, 2009-2010, 2011, 2012-2013. Gdynia Rhythmic Stars to turniej gimnastyki artystycznej zatwierdzony przez Międzynarodową Federację Gimnastyczną - FIG, rozgrywany w dwóch kategoriach wiekowych: juniorki i seniorki.

 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek. 

 

Wstęp na wszystkie pokazy jest wolny.

 

 

Oficjalna strona wydarzenia: https://gdyniargstars.pl

Relacja na żywo: http://www.rell.tv/wp/event/rg-stars-gdynia-2021/

Facebook: https://www.facebook.com/events/3930227300348715/

 

 

Program 3rd Gdynia Rhythmic Gymnastics & 6th Baltic Rhythmic Gymnastics:

Piątek, 17.09.2021:

10.00-10:10 otwarcie 6th BALTIC RHYTHMIC GYMNASTICS JUNIOR CUP

10.10-11.20 start kategorii I – dwa układy (2012-2013) - I rzut

11.35-12.50 start kategorii I – dwa układy (2012-2013) - II rzut

13.05-14.20 start kategorii IV – maczugi (juniorki 2008-2006)

14.25-14.35 nagrodzenie kategorii I

15.00-17.00 MASTER CLASS

 

Sobota, 18.09.2021:

10.00-11.15 start kategorii II – dwa układy (2011)

11.30-13.00 start kategorii III – 1 rzut – dwa układy (2009-2010)

13.15-14.50 start kategorii III – 2 rzut – dwa układy (2009-2010)

15.05-16.05 start kategorii IV – układ do wyboru (juniorki 2008-2006)

16.20-16.40 nagrodzenie II, III, IV + zamknięcie 6th BALTIC RHYTHMIC GYMNASTICS JUNIOR CUP

17.00-17:10 otwarcie GRS

17.10-18.30 juniorki GRS

18.40-20.00 seniorki GRS

 

Niedziela, 19.09.2021:

12.30-13.50 juniorki GRS

14.00-15.20 seniorki GRS

15.30-16.00 nagrodzenie GRS i zamknięcie GRS