Eksperci o koronawirusie – debata na szczycie Olivia Star

Grupa autorytetów z zakresu ochrony zdrowia i przepisów sanitarnych dyskutująca na najwyższym, 34. piętrze gdańskiego drapacza chmur Olivia Star – to oznaczać może tylko jedno: specjalistyczną debatę pt. „Koronawirus oczami ekspertów”. Prestiż Magazyn Trójmiejski jest patronem medialnym wydarzenia. 


14 Wrzesień 2020

Już jutro, 15 września, o godzinie 13 na najwyższej kondygnacji wieżowca Olivia Star odbędzie się długo wyczekiwana debata pt. „Koronawirus oczami ekspertów”. Zaproszeni goście i prelegenci odpowiedzą na pytania dotyczące tego, jak zainicjować działania w ostatnich miesiącach bieżącego roku, by przygotować się do  do kolejnej fali wzrostu zachorowań na COVID-19. W dyskusji głos zabiorą autorytety z zakresu ochrony zdrowia, służb sanitarno-epidemiologicznych i zagadnień prawno-administracyjnych. 

Zaproszenie do debaty przyjęli: 
1.  Wicemarszałek Województwa Pomorskiego, Pani Agnieszka Kapała-Sokalska;
2.  Wojewódzki Państwowy Inspektor Sanitarny, Pan Tomasz Augustyniak;
3.  Okręgowy Inspektor Pracy w Gdańsku, Pan Mariusz Pokrzywnicki;
4.  Dyrektor Wydziału Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego, Pan Jerzy Karpiński;
5.  Konsultant Wojewódzki Chorób Zakaźnych, Pan prof. Tomasz Smiatacz;
6.  Prezes Szpitali Pomorskich, Pani Jolanta Sobierańska-Grenda;
7.  Wiceprezes ds. medycznych PL Copernicus, Pan Krzysztof Wójcikiewicz;
8.  MGS LAW Kancelaria Radców Prawnych, Pan Michał Sznycer;
9.  Psycholog środowiskowy, Uniwersytet Gdański, Pan prof. Tomasz Besta;


Wydarzenie będzie transmitowane za pośrednictwem kanałów społecznościowych (Facebook) „Dziennika Bałtyckiego” i „Pracodawców Pomorza”. 
Moderatorem rozmowy będzie Zbigniew Canowiecki, Prezydent „Pracodawców Pomorza”. Do śledzenia przekazu on-line zapraszają organizatorzy, „Pracodawcy Pomorza” i „Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego”, a także patroni medialni – w tym Prestiż Magazyn Trójmiejski.