Kolekcja HOME by Karolina Luczynska - tak wyjątkowa, po raz pierwszy w historii

Premiera kolekcji luksusowych mebli - HOME by Karolina Luczynska już 22 marca 2019 roku w Meblolight Showroom w Gdyni.


20 Marzec 2019

Szanowana za swoją etykę pracy i podejście do człowieka. Uwielbiana za dbanie o najmniejsze detale, pożądana za wyjątkowość, jaką z klasą wnosi w projektowane domy i życia ludzi. Karolina Łuczyńska - projektantka wnętrz z pasji i powołania, właścicielka studia projektowego Caroline’s Design, członek jury ogólnopolskiego konkursu DOBRY DESIGN, a także autorka wielu projektów w całym kraju jak i za granicą - tworzy swoją wyjątkową kolekcję mebli. 

Jej projekty opisywane były w magazynach na całym świecie - w Brazylii, USA, Korei, Japonii, Tajlandii, Emiratach, Meksyku. Pasjonatka życia i projektowania, której misją jest tworzenie miejsc na miarę marzeń.

W kolekcji LUXURY FURNITURE COLLECTION znajdą się kompletnie wyposażone pomieszczenia, w tym: sypialnia, salon, jadalnia oraz pojedyncze meble użytkowe, jak stoliki kawowe, konsole pokojowe jak i łazienkowe oraz siedziska i wypoczynki. Meble uzupełniają także obrazy olejne stworzone przez Karolinę Łuczyńską we współpracy ze słynną Leilani McKnight (żoną amerykańskiego piosenkarza Briana McKnighta). Panie założyły w Los Angeles "KLani ART GALLERY ", a ich prace już wkrótce zdobić będą wnętrza rezydencji na całym świecie.

Organizatorami wydarzenia jest: Meblolight Showroom Dorota Groth oraz Max Komfort Adam Kamiński.

Patronami medialnym zostali: Business & Prestige, Dobre Wnętrze, Book of Luxury, Damosfera, Prestiż Magazyn Trójmiejski, Zatoka Piękna

Szczegóły dotyczące wydarzenia i kolekcji:
https://www.facebook.com/carolinesinteriordesign/
https://www.instagram.com/carolines_design/