Zakotwicz się w strefie luksusu, zaledwie 15 metrów od morza

W dniu 01.10.2018 Hotel Skipper w Rewie oficjalnie stał się hotelem czterogwiazdkowym i tym samym dołączył do elitarnego grona luksusowych, nadmorskich hoteli.


04 Grudzień 2018

Od początku swojej działalności, dyrekcji oraz właścicielom przyświecał cel, aby w Rewie powstał wyjątkowy obiekt. Wyróżniający się nie tylko unikatową lokalizacją, marynistyczną aranżacją wnętrz, ale przede wszystkim wysoką jakością świadczonych usług.

Jesteśmy dumni z miejsca, które udało się nam stworzyć. Ubieganie się o kolejną gwiazdkę jest realizacją założonego planu. Dzięki tej decyzji możemy dalej się rozwijać oraz poszerzyć grono odbiorców o osoby, które preferują wypoczynek o wysokim standardzie. Warto podkreślić, iż w działaniach dopingowali nas również Goście, którzy od początku istnienia obiektu podkreślali, że zasługuje na więcej niż trzy gwiazdki. Takie słowa dodawały nam przysłowiowego wiatru w żagle, żeby konsekwentnie realizować obrany cel. Teraz wspólnie możemy cieszyć się z sukcesu jakim niewątpliwie jest oficjalne przyznanie czwartej gwiazdki - mówi Lidia Klebba, dyrektor generalny Hotelu Skipper****

Wraz ze zmianą pojawiły się kolejne udogodnienia, takie jak nowy apartament o powierzchni 54 m2 z tarasem oraz balkonem, z których rozpościera się widok na obie zatoki tzn. Zatokę Pucką oraz Zatoką Gdańską (tak unikatowym widokiem nie może poszczycić się żaden inny hotel). Zmiany zostały wprowadzone również w pozostałych pokojach oraz pojawiły się modyfikacje w wyposażeniu. Ponadto oferta śniadań została rozbudowana i znacznie urozmaicona.

Polskie morze jest coraz częściej wybierane jako cel podróży. Wiodący jest również trend zwiększenia oczekiwań względem hotelu. Wybierając ofertę Hotelu Skipper**** można mieć pewność, że obietnica wypoczynku o najwyższym standardzie zostanie spełniona.

Kontakt:

a.wyszynska@hotelskipper.pl

m.kurgan@hotelskipper.pl

tel. 58 50 444 02

Film prezentujący walory obiektu:

https://www.youtube.com/watch?v=DxM8JYaD0HY