Kameralne otwarcie kawiarni artystycznej HARRY’S Art & Cafe w Sopocie

17 listopada w samym centrum Sopotu, przy placu Konstytucji 3 Maja 3, odbyło się kameralne otwarcie kawiarni artystycznej, HARRY’S Art & Cafe. Miejsce, to od samego wejścia deklaruje klientowi, swoją nieprzeciętność, ponieważ gości wita zapach świeżo zmielonej kawy, której mieszanka powstała specjalnie na potrzeby tej konkretnej kawiarni, karta win, oferuje niespotykane w trójmieście specjalnie selekcjonowane przez właścicieli wina, aromatyczne oliwy oraz nietypowe dodatki prosto ze słonecznej Sycylii.


03 Grudzień 2018

prestiz

Niespotykany jest też fakt, że kawiarnia pozwala na wybór karty w języku braille'a, przez co stara się być miejscem możliwie najbardziej przyjaznym dla osób niedowidzących.

Podczas otwarcia każdy z gości, został przywitany osobiście przez właścicieli, zarówno chwilą rozmowy jak i wybranym w zgodzie z własnym gustem wyjątkowym winem. Na wszystkich przybyłych gości czekał przygotowany poczęstunek składający się głównie z serów oraz przekąsek, które obecnie stanowią stałe pozycje w kawiarnianym menu.

Artystyczne atrakcje związane z otwarciem lokalu rozpoczęły się od jazzowego recitalu saksofonowego, który stopniowo wprowadzał zgromadzona publiczność w klimat przygotowanego wieczoru. Z kolei zwieńczeniem wieczoru oraz jego główna atrakcja był występ, młodego utalentowanego duetu składającego się z wokalistki Aleksandry Łodzińskiej oraz pianisty Tomira Spiołka. Występ został świetnie przyjęty, ostatecznie pieczętując sukces otwarcia HARRY’S art & cafe.

Kawiarnia oficjalna działalność rozpoczęła kolejnego dnia, przyjmując gości przy dźwiękach pianina, a kameralna forma otwarcia, wytycza charakter lokalu, w którym podobne wydarzenia, których cecha wspólna jest muzyka na żywo, pojawiać będą się częściej. 

Fot. Grzegorz Pachla