Jeansy jeszcze nigdy nie były tak wyjątkowe, Younique Event przybywa do Gdyni!

29 września w salonie marki Liu Jo w Galerii Handlowej Klif powitamy jesień niezwykłym wydarzeniem – Younique Club. Po sukcesie wydarzenia we Włoszech i kluczowych  europejskich miastach, przyszedł czas na kolejny przystanek. Tym razem spotkaliśmy się w Gdyni! Spotkanie będzie niepowtarzalną okazją, aby odmienić swoją garderobę na nadchodzącą sezon.


20 Wrzesień 2018

prestiz

Tego dnia salon Liu Jo przeobrazi się w kreatywne laboratorium stylu, w którym wszelkie wariacje na temat jeansu będą dozwolone. Klienci kupując dowolny element odzieży denim będą mogli poddać ją personalizacji przez wykwalifikowanych, włoskich rzemieślników, którzy specjalnie przylecą do Gdyni na ten dzień.

Bogata oferta ćwieków, cyrkonii i innych ozdób pozwoli na stworzenie niepowtarzalnych projektów. Ideą akcji jest przeistoczenie jeansu w zaskakujący element garderoby, który odzwierciedli naszą osobowość.

Younique Event narodził się z wielkiej uwagi jaką Liu Jo przykładało tej niezwykłej tkaninie, na której włoska marka zbudowała ważną część swojej historii. Wszechstronność jeansu i wachlarz możliwości jakie daje sprawił, że marka zdecydowała się stworzyć dedykowane wydarzenie, poświęcone personalizacji . Tak właśnie powstał jedyny w swoim rodzaju Younique Club Event.  

Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie wszystkie miłośniczki mody!

*Personalizacji podlega odzież denim marki Liu Jo. Szczegóły odnośnie wydarzenia można uzyskać po numerem tel: 58 6211880 lub w salonie Liu Jo, CH Klif, al. Zwycięstwa 256, Gdynia Orłowo.