Start sezonu w Galerii Klif Gdynia

Moda ma różne oblicza, dlatego tegoroczny sezon jesień/zima 2018 czerpie pełnymi garściami z wiosennych trendów. Energetyczne kolory i wzory uzupełniamy obszernymi kurtkami, tworząc oryginalne stylizacje na co dzień. Przegląd obowiązujących tendencji, które musisz znać znajdziesz w salonach Galerii Klif.


18 Wrzesień 2018

prestiz

W tym sezonie jesienną chandrę pokonujemy neonową zielenią i intensywną magentą, które obok licznych printów stanowią najmocniejszy punkt jesiennej garderoby. Projektanci nie zapominają jednak o aurze, która może na nas czekać, dlatego puchowe kurtki, warstwowa moda na tzw. „cebulkę” i nowość sezonu – peleryny pojawią się w kolekcjach największych domów mody i salonach sklepów sieciowych. Lista trendów w tym sezonie jest wyjątkowo obszerna, poznasz je wszystkie odwiedzając Galerię Klif.

W tym sezonie pragniemy zadbać o Ciebie jeszcze lepiej. Dlatego oprócz najgorętszych trendów, w Galerii Klif znajdziesz także wyjątkowe marki beauty. Zadbaj o odpowiednią pielęgnację i podkreśl swoje piękno makijażem. Nowy sezon to także doskonały moment na zmiany nie tylko stylu, ale i … swoich wnętrz! Z pomocą ekspertów naszych salonów z home designem stworzysz najpiękniejsze domowe aranżacje.

Zapowiada się wspaniały sezon z Galerią Klif!