ŚWIĘTO MODY I DESIGNU W GDYŃSKIM KLIFIE

W kwietniu zaplanuj zakupy w Gdyni. Dlaczego? Aby odwiedzić nowy Pop Up Space w Galerii Klif. To miejsce prezentujące najnowsze trendy i dobre praktyki z zakresu designu. Tylko tu znajdziesz niepowtarzalne projekty, których wspólny mianownik to oryginalność i lokalna produkcja.


13 Kwiecień 2018

prestiz

Przestrzeń Pop Up Space to miejsce, w którym zdobędziesz piękne przedmioty trójmiejskich twórców – ubrania i dodatki, meble czy akcesoria na rowery. Spotkacie tu minimalistyczne rozwiązania, wyrafinowany design i nowoczesne formy. Wszystko, co w trendzie, takie zakupy to sama przyjemność.


Wiosna to najlepszy moment na zmiany w garderobie i odświeżenie wystroju wnętrz. Designerskie projekty dostępne w limitowanych seriach pozwolą Ci wyróżnić się i podkreślić indywidualność. Na takie wydarzenia czeka się z niecierpliwością. A to jedyna taka okazja, ponieważ Pop Up Space otwarty będzie tylko od 9 do 21 kwietnia. Wśród zaproszonych gości pojawią się znane trójmiejskie marki: Creme Cycles, DUCKDCUCK Raincoats, Plissima, This is Wood, Ecid, Tamo, OM Jewellery, Goshko, Kosmos. Partnerstwo nad wydarzeniem objęło Centrum Designu Gdynia.