Kulisy najnowszej sesji wizerunkowej Klif na sezon wiosna-lato 2018

Jakie trendy na wiosnę i lato 2018 powinny pojawić się w szafie prawdziwej koneserki mody? Od pysznych pasteli czerpiących inspirację z hiacyntów, przez glamour lat 80., po wyrafinowane falbany i transparentne materiały. Tak jak kwieciste, zwiewne suknie oznaczają początek lata, tak sesja wizerunkowa Klif rozpoczyna nowy sezon i zwiastuje najważniejsze trendy.


09 luty 2018

W najnowszej sesji wizerunkowej Klif znajdziemy najgorętsze nazwiska branży modowej. Gwiazdą sesji, po raz kolejny, została światowej sławy modelka Patrycja Gardygajło, która pojawiła się na okładkach takich magazynów jak: Vogue, L’Officiel czy Elle. Za obiektywem stanął Adam Pluciński. Fotograf mody, na którego koncie znalazły się sesje m.in. z Anją Rubik, Antoniną Petkovic czy Olą Rudnicką. Jest autorem lookbooków kolekcji polskich projektantów, a jego proces twórczy odznacza się bezustannym poszukiwaniem nowych rozwiązań i kierunków. Stylizacją zajęła się Joanna Ciesielska, stylistka gwiazd, która brała udział w sesjach dla międzynarodowych magazynów mody.

Co możemy podejrzeć za kulisami najnowszej sesji wizerunkowej Klif? Najgorętsze trendy sezonu wiosna/lato 2018, pracę profesjonalistów na światowym poziomie, a także zupełnie nowy wizerunek modelki Patrycji Gardygajło.

Klif od lat wyznacza trendy. Wszystkie stylizacje wykorzystane w sesji zdjęciowej prezentują najgorętsze propozycje ze światowych wybiegów i pokazują je na najnowszych kolekcjach marek dostępnych w Domu Mody Klif w Warszawie i Galerii Klif w Gdyni. Prestiżowe marki odzieżowe z najwyższej półki sąsiadują tu z salonami marek popularnych i butikami polskich projektantów, dzięki czemu stylizacje łączą ze sobą różne estetyki tworząc stylową jakość.