Koncert charytatywny Lions Clubu Gdańsk Amber w Ratuszu Staromiejskim - zdjęcia

 W gdańskim Ratuszu Staromiejskim odbył się koncert charytatywny "Arie na dobry wieczór" zorganizowany przez Lions Club Gdańsk Amber.


14 Listopad 2017

Gwiazdą wieczoru był Leszek Skrla, solista Opery Bałtyckiej w Gdańsku, należący do czołówki polskich śpiewaków dysponujących głosem barytonowym, występujący na scenach operowych w Polsce i za granicą. Pozyskane z tego koncertu środki przeznaczone zostaną na wsparcie poszkodowanych mieszkańców województwa pomorskiego.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lions Club Gdańsk Amber jest stowarzyszeniem wchodzącym w skład największej na świecie międzynarodowej pozarządowej organizacji Lions Clubs International. Głównym mottem organizacji  jest: „Służymy - We serve” – wolontaryjnie prowadzą działalność charytatywną i prospołeczną. Klub istnieje od 1998 roku. Od tego czasu udzielono wsparcia wielu instytucjom, osobom prywatnym, organizacjom, szpitalom, szkołom i ośrodkom pomocy. Dzięki  zaangażowaniu i pracy, a także dzięki hojności wielu firm i ludzi zebrano w ciągu 19 lat dla potrzebujących około 1 800 000 zł.