WELCOME TO JACK’S in Gdańsk ! THE LEGENDARY White Rabbit Saloon


07 Listopad 2017

Historyczna nazwa tego miejsca wywodzi się od założyciela najsłynniejszej destylarni w Tennessee, USA samego Jack’a Daniel’sa. Mr Jack Daniel był znany ze swojego zamiłowania do opowieści i towarzystwa dobrych przyjaciół. I to między innymi sprawiło iż Mr Jack Daniel zdecydował się otworzyć w 1892 r. w Lynchburgu, Tennessee pierwszy White Rabbit Saloon wraz z prezentacją limitowanej wersji Whiskey Jack Daniel’s White Rabbit Saloon.

Saloon stał się ulubionym miejscem spotkań w mieście, gdzie Jack Daniel i jego przyjaciele mogli spędzać razem czas i cieszyć się szklaneczką wyśmienitych whiskey produkowanych w Lynchubrgu.

W butelce White Rabbit znajduje się whiskey o mocy 43%. Oprócz podniesionej zawartości alkoholu nie ma różnic w procesie produkcji pomiędzy White Rabbitem a No. 7. Natomiast jest różnica w smaku i zapachu tego wyjątkowego trunku.

W 125 rocznicę otwarcia White Rabbit Saloon w Lynchburgu, już 11 listopada 2017 r., zapraszamy od 22.00 na imprezę

GRAND OPENING THE LEGENDARY White Rabbit Saloon w Gdańsku!

Zupełnie nowe miejsce na kulinarnej i imprezowej mapie Trójmiasta. Na rogu ulicy Stągiewnej i Chmielnej, nad Motławą, tuż obok AmberSky – Białego Koła Widokowego powstał dwupoziomowy lokal z wyśmienitą kuchnią, najlepszą whiskey i imprezowym pazurem. Na poziomie minus jeden jest duża sala taneczna z barem, w której codziennie organizujemy imprezy taneczne od 21.00 do minimum 4 rano. To jedyne miejsce w Polsce, gdzie można napić się Jack Daniels White Rabbit Saloon.

Podczas Oficjalnego Otwarcia czeka na was wiele atrakcji:

- wyśmienity tort, pojawią się piękne hostessy

- na górnym poziomie zabawiać będzie Elton Waskowski

- w imprezowy nastrój na poziomie -1 wprowadzi nas DJ Soober w akompaniamencie elektrycznych skrzypiec.

Każdy Gość w czasie imprezy otwarcia otrzyma specjalną opaskę Jacks Member 2017, która uprawnia do bezpłatnego wstępu na wszystkie imprezy taneczne, koncerty live i inne przywileje w każdym Jacks Bar&Restaurant w Polsce. Na obecną chwilę witamy wszystkich Jacks Members w Akademii Klubowej Whiskey w Sopocie, w Jacks Bar & Restaurant Fahrenheit w Gdańsku, w Jacks Bar&Restaurant Cinema w Warszawie i od 2018 r. w Jacks Bar & Restaurant we Wrocławiu.

Nie może Was zabraknąć!

Start: 11.11.2017 od 22:00 do białego rana

Wstęp: wolny – po otrzymaniu opaski Jacks Member 2017 , www.jacksbar.pl