#InwestStory w Gdyni

Noble Securities Akademia wspólnie z Giełdą Papierów Wartościowych, zapraszają na bezpłatne spotkania dla inwestorów #InwestStory. Eksperci instytucji finansowych podzielą się wiedzą, doświadczeniem, a także przedstawią praktyczne aspekty funkcjonowania rynku kapitałowego. Spotkanie odbędzie się 11 października w Hotelu Mercure Gdynia.


28 Wrzesień 2017

prestiz

Cykl spotkań #InwestStory przygotowany został z myślą o osobach, które chcą rozpocząć swoją przygodę na rynku finansowym oraz dla inwestorów chcących poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę. Spotkania będą prowadzone przez praktyków, którzy podzielą się z Tobą wiedzą i doświadczeniem na temat inwestowania. Dodatkowo poznasz analityków, którzy na co dzień odpowiadają za sporządzenie rekomendacji, a także współpracują z giełdową gazetą „Parkiet” przy tworzeniu portfela fundamentalnego. Ponadto przedstawią wyniki wydawanych przez nich rekomendacji.

Dowiesz się:

  • Czym są akcje, obligacje, ETF-y i inne instrumenty notowane na GPW?
  • Jak inwestuje się w spółki dywidendowe i czy to się w ogóle opłaca?
  • Czym różni się analiza fundamentalna od technicznej?
  • Czym jest pasywne zarządzanie?
  • Co należy brać pod uwagę przy sporządzaniu rekomendacji?

PROGRAM SPOTKANIA

16.30 Rejestracja uczestników

17.00 Zdobądź przewagę nad rynkiem

18.45 Przerwa kawowa
 
19.00 Możliwości lokowania oszczędności przy wykorzystaniu instrumentów 
finansowych notowanych na GPW
 
20.00 Koktajl

Każdy uczestnik spotkania otrzyma pakiet powitalny.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy dokonać rejestracji poprzez stronę internetową: https://inweststory.noblesecurities.pl/