Kayah i Bregović w trasie koncertowej!

Kayah i Goran Bregović po 17 latach przerwy ponownie połączyli siły i wyruszyli w wielką trasę koncertową. Artyści wspólnie wystąpili już w 3 miastach – Łodzi, Gdyni oraz Szczecinie. Swój kultowy repertuar z płyty "Kayah i Bregović" zaprezentują także w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie oraz dwukrotnie w Warszawie.


20 Wrzesień 2017

Choć Kraków i oba koncerty w Warszawie zostały już wyprzedane, to na wydarzenia w Poznaniu i Wrocławiu wciąż dostępne są ostatnie bilety.

https://www.biletomat.pl/bilety-na-kayah-bregovic/

3 imprezy masowe, 60 osób produkujących koncert w każdym mieście i ponad 650 kilometrów przejechanych przez 3 ciężarówki oraz 6 busów. To bilans ostatnich kilku dni, a przed ekipą jeszcze 5 wydarzeń w 4 miastach i około 1000 kilometrów drogi.

Duet z licznym zespołem porwał do wspólnej zabawy publiczność zgromadzoną w 3 pierwszych miastach. W piątkowy wieczór mieliśmy okazję usłyszeć Kayah i  Bregovicia w Gdyńskiej Arenie.

 Artystka na scenę wyszła w towarzystwie góralskiego chóru, rozpoczynając koncert od największego hitu "Śpij kochanie, śpij". Nie zabrakło również znanej piosenki "Prawy do lewego", która porwała publiczność do tańca i szaleństwa na parkiecie. Wraz z publicznością zostały odśpiewane m.in. utwory:  "Jeśli Bóg istnieje" i "100 lat młodej parze".

Choć Gorana męczyło ciężkie przeziębienie, nie dał po sobie poznać słabości. Doskonale grał na gitarze i śpiewał.  Kayah natomiast świetnie spisała się w duecie razem z cygańską orkiestrą i chórkiem górali. Mimo upływu lat dawne przeboje artystów nie straciły na aktualności i wciąż podbijają serca kolejnych pokoleń.