HANS ZIMMER Live On Tour 2017


14 Marzec 2017

Hans Zimmer, legendarny i utytułowany kompozytor muzyki filmowej, zdobywca wszystkich najważniejszych nagród, w tym Oskara i Złotych Globów wystąpi 26 maja w Ergo Arenie ! 

Artysta wystąpi w towarzystwie orkiestry, chóru oraz 15-osobowego zespołu, z którym tworzy muzykę do najpopularniejszych produkcji. Ostatnio można ją usłyszeć w podbijającym Wielką Brytanie serialu “The Crown” oraz “Planet Earth II” emitowanym w BBC1.

“Hans Zimmer Live on Tour” to trasa prezentująca kilka dekad najpopularniejszej muzyki filmowej. To wielowarstwowe przeżycie, którego nie można przegapić! W 2017 roku kompozytor odwiedzi jeszcze więcej miast, rozpocznie koncertami na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, pojawi się w Australii i Nowej Zelandii, aż dotrze do Europy, w tym do Gdańskiej Ergo Areny.

Trasa koncertowa zostanie podzielona na dwie części: pierwsza będzie zawierać klasyczne i wszystkim znane partytury z filmów takich jak “Gladiator”, “Król Lew”, “Piraci z Karaibów”, “Kod Da Vinci”, “Interstellar”, druga część będzie zawierać odświeżone wersje znanych przebojów m.in. z trylogii “Mroczny Rycerz”, czy największe przeboje z filmu “Incepcja”. W drugiej części obok Hansa Zimmera na scenie pojawią się specjalni goście, czyli wybitni artyści ze świata muzyki rozrywkowej.

Bilety do nabycia na www.eventim.pl

Więcej informacji na www.jvsgroup.pl / facebook.com (JVS Group PL)