Śniadanie Deluxe

                                                                             Śniadanie De Luxe to towarzyskie spotkania nowoczesnych i aktywnych ludzi! 

Program  przeprowadzony zostanie w kameralnym gronie, w formie panelu dyskusyjnego, tak by każdy z zaproszonych gości swobodnie mógł porozmawiać́ z ekspertami. Udział w wydarzeniu wezmą ludzie ciekawi świata, kochający podróże, przedstawiciele firm, podróżnicy oraz klienci Prestiż Magazyn Trójmiejski oraz W Ślizgu! 

Śniadanie De Luxe to idealna przestrzeń do zdobycia interesującej wiedzy, nawiązania i pielęgnowania relacji opartych na zaufaniu i rekomendacji. Głównym tematem spotkania będą niecodzienne podróże oraz pasje jako styl życia. Skupimy się na podróżach, w tym jachtem pod żaglami. Dowiemy się jakie są możliwości czarteru jachtu, na co zwrócić uwagę wybierając się w rejs z rodziną, jakie kierunki wybrać, a także jak przyjemnie oraz aktywnie spędzić wolny czas. 

Gościem specjalnym spotkania będzie Jakub Krzyżak, który zarazi nas swoimi pasjami do aktywnego i zdrowego stylu życia. Jakub na co dzień zajmuje się produkcją endorfin na masową skalę.  Jest mówcą motywacyjnym, trenerem, pasjonatem sportu i życia. W trakcie spotkania opowie jak pozostawić strefę komfortu i udowodni, że przyzwyczajenie nie musi być drugą naturą człowieka. Gwarantujemy dużo pozytywnej energii. Na zakończenie wydarzenia, każdy z gości otrzyma upominki w formie gift packów.

Przebieg spotkania? 

Spotkanie rozpocznie się o godz. 9:00 i kończy o 12:00

Miejsce: Symfonia Smaków w Hotelu Opera

Eksperci i prelegenci wraz prowadzącym wydarzenie będą̨ rozmawiać́ z zaproszonymi gośćmi podczas dwóch sesji. W przerwie każdy z gości może wymienić́ się̨ wzajemnymi doświadczeniami oraz zapisać się na jazdy testowe partnera wydarzenia.

Wstęp na zaproszenia. 

Organizatorem spotkania jest firma MS Group, wydawca czasopisma Prestiż Magazyn Trójmiejski i W Ślizgu! oraz organizator wydarzeń Sopot Wave, 3Citytenniscup.