Śniadanie de Luxe w stylu Eko

Spotkania de Luxe, to sieć kontaktów, rekomendacji, promocji firm oraz wymiana doświadczeń z różnych dziedzin życia. Spotkania cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a co najważniejsze umożliwiają zdobycie interesującej wiedzy, a także  nawiązania oraz pielęgnowania relacji opartych na zaufaniu i rekomendacji.

Najbliższe spotkanie to Śniadanie de Luxe, które poświęcimy strefie eko. Podczas wydarzenia poruszymy tematy ekologicznego stylu życia, a także ekoproduktów, które możemy stosować w codziennym życiu. Przedstawimy trendy w ekologicznej produkcji, kierując się przede wszystkim ochroną przyrody, a w dalszej perspektywie samego rodzaju ludzkiego. 

Ekologiczne technologie stosowane w różnych dziedzinach mogą w znacznej mierze przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa życia w coraz to bardziej zanieczyszczanym środowisku. Jednym z takich rozwiązań jest nowy Mercedes Benz EQC 1886, którego zaprezentujemy podczas wydarzenia. 

Wśród zaproszonych gości będą osoby zainteresowane ekologiczną technologią oraz rozwiązaniami, a także przedstawiciele firm oraz klienci Prestiż Magazyn Trójmiejski. 

Eksperci i prelegenci wraz z prowadzącym wydarzenie Marcinem Żebrowskim będą rozmawiać z zaproszonymi gośćmi podczas dwóch sesji. W przerwie każdy z gości może wymienić się wzajemnymi doświadczeniami oraz delektować się ekologicznym śniadaniem. Prowadzący spotkanie Marcin Żebrowski - to były dziennikarz TVN24, reporter i gospodarz serwisów informacyjnych. 

Najbliższe Śniadanie de Lux odbędzie się 23 sierpnia o godz. 10:00 w restauracji Secretariat usytuowanej na sopockim hipodromie. Liczba gości - 80 osób.

Organizatorem wydarzenia jest MS Group wydawca czasopism: Prestiż Magazyn Trójmiejski, W Ślizgu! oraz organizator wydarzeń: Sopot Wave, 3Citytenniscup.