BoConcept
Meble z ekspozycji

Salon meblowy to prawdziwa wizytówka tego, co do zaoferowania ma producent. To swoiste portfolio złożone z najlepiej skonfigurowanych mebli, w różnorodnych odmianach materiałowych i kolorystycznych. Wszystko po to, by klient mógł porównać, rozważyć różne opcje i dokonać jak najlepszego wyboru. Każda ekspozycja ma to do siebie, że z czasem się zmienia. Wtedy właśnie nadarza się okazja do zakupu najlepszych mebli w najlepszych cenach. W salonie BoConcept w Gdyni trwa właśnie wyprzedaż ekspozycji, a w ofercie są prawdziwe ikony designu.


prestiz

STOLIK CHIVA

funkcjonalny stolik kawowy ze schowkiem

BYŁO: 2990 PLN

JEST: 2039 PLN

RABAT: 951 PLN (30%)

 

KATARZYNA JĘDRUSZCZAK

BoConcept Gdynia

Meble z ekspozycji nie odbiegają jakością od tych zupełnie nowych, czasami noszą ledwo widoczne ślady użykowania, ale rekompensuje to dużo niższa cena i fakt, że ulubiony fotel, sofa, czy lampa są dostępne od ręki. BoConcept to marka premium, ale wciąż dostępna za rozsądne pieniądze. Mówi się, że w BoConcept płacisz za jakość, ale jeszcze nie płacisz za logo. 

Łatwo też zauważyć różnice między meblami BoConcept, a tymi z popularnych sieciówek. Może i wyglądają podobnie, ale stosowane są inne materiały, kleje, okucia, technologie produkcji, itp. Można to poznać np. po tak banalnym wskaźniku jak waga mebla - im cięższy mebel, tym lepszej jakości materiały. Mają one dłuższy cykl życia, szlachetnieją, a ich produkcja spełnia zupełnie inne standardy jakości, niż w przypadku mebli tańszych. Posiadają też zazwyczaj komplet atestów dot. palności, alergiczności, ekologii, czy scertyfikaty sprawiedliwego handlu. 

Inne jest też podejście do projektowania. Meble premium często są tworzone jak dzieło sztuki, wokół określonej idei, stylu. Wprowadzenie na rynek często poprzedzone jest wieloletnimi próbami funkcjonalności, czy testami materiałów.

SOFA ADELAIDE

tkanina - Lux Felt ciemnoniebieska, 

noga – dąb w kolorze espresso

BYŁO: 12427 PLN

JEST: 8698 PLN

RABAT: 3728 PLN  (30%)

 

FOTEL BOSTON

z funkcją obrotu i pochyłu, brązowa skóra Oxford

BYŁO: 12333 PLN

JEST: 8633 PLN

RABAT: 3700 PLN (30%)

 

STÓŁ OTTAWA Z DODATKOWYM BLATEM

dodatkowy blat, lakier biały matowy, nogi - chrom

BYŁO: 6349 PLN

JEST: 4444 PLN

RABAT: 1905 PLN (30%)

 

FOTEL IMOLA

tkanina - Lux Felt jasnoszara, nogi - stal matowa

BYŁO: 7814 PLN

JEST: 5470 PLN

RABAT: 2344 PLN  (30%)

 

93
06/2018

Jak spada się z 68 metrów, to z człowieka niewiele można uratować.