ZMYSŁOWA ŁAZIENKA

Niezależnie od możliwości finansowych, łazienka jest wnętrzem, które zachęca do indywidualnych kreacji, ośmiela do realizowania niekonwencjonalnych i awangardowych rozwiązań, a współczesne wzornictwo stwarza ku temu naprawdę spore możliwości. Poza tym to pomieszczenie oddziałuje na różne zmysły, wzrok, dotyk, węch, dlatego opłaca się dobrze przemyśleć aranżację i być bezkompromisowym przy wyborze materiałów. Dzięki temu będziemy czuć się tu dobrze przez wiele kolejnych lat. Liczy się efektowność i funkcjonalność, a jak uda nam się to otulić zmysłowym dotykiem wyobraźni… – sukces gwarantowany!

PŁYTKI SUPREME, FLAVIKER

Supreme to doskonały włoski design. Płytki imitują trawertyn, niezwykle ozdobny kamień używany dawniej przy produkcji posągów i waz.  Supreme doskonale pasuje zarówno na ściany, jak i na podłogi-także przy ogrzewaniu podłogowym. Szlachetny urok trawertynu wprowadzi elegancję do każdego wnętrza. 

www.studiodago.pl

 

UMYWALKA NABLATOWA, JAŻDŻEWSKI

Umywalki to nieodłączny element każdej łazienki, warto więc wybrać rozwiązanie, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale także efektowne. Umywalki nablatowe doskonale spełniają te wymagania, stanowiąc stylowe wykończenie każdej nowoczesnej, a jednocześnie zmysłowej łazienki.

www.jazdzewski.com.pl

 

AXOR ONE, HANSGROHE

Jednym słowem - mistrzowski minimalizm. Axor One manifestuje swą suwerenność pogłębiając pojęcie przestrzeni pod prysznicem. Płaszczyzny o idealnych proporcjach, łagodne zaokrąglenia i smukła sylwetka czynią z modułu termostatycznego dzieło wzornictwa. Wystarczy nacisnąć odpowiedni klawisz palcem, dłonią lub łokciem, a wybrany prysznic już działa. Firma Imex Top 32 oferuje szeroką, kompleksową gamę produktów wyposażenia łazienek, mozaik, renomowanych producentów, w tym m.in. właśnie Hansgrohe. 

www.geberit.pl

 

BAULA, UNIQUE WOOD DESIGN

Unique Wood Design to rodzinna firma, której początki sięgają roku 1979. Ekskluzywna, niepowtarzalna, drewniana wanna Baula dostępna jest w różnych gatunkach drewna. Wymiary tej wanny to 185x95x64 cm. Wanna w całości wykonana jest z naturalnego drewna, pokryta specjalnymi impregnatami chroniącymi drewno przed wodą, uszkodzeniami mechanicznymi oraz środkami chemicznymi. Jej wyjątkowy design zadowoli nawet najbardziej wysublimowane gusta klientów.

www.uniquewood.pl

 

87
12/2017

Pesymista zawsze narzeka na wiatr. Optymista oczekuje, że ten szybko się zmieni, pozwalając pójść z prądem w obranym kierunku.