Kobiety w czerwieni

Pozytywne zdrowie – to temat przewodni gali Ladies in Red, dedykowanej kobietom pragnącym spełnienia i  życia „pełnią”, zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej, gotowym na rozwój osobisty, odkrywanie własnego potencjału i talentów oraz zdobywanie nowej wiedzy. Impreza odbyła się w hotelu Almond w Gdańsku, a ciekawe prelekcje przeplatane były elementami  warsztatowymi. 


Matylda Promień

Maria Gotkiewicz i Amelia Szaposznikow, organizatorki i pomysłodawczynie Ladies in Red, zaproponowały uczestniczkom spotkania dużą dawkę inspirującej wiedzy, bogaty scenariusz i liczne niespodzianki. Mowa była o potrzebie holistycznego spojrzenia na swoje zdrowie, o potrzebie profilaktyki, bo zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć. 

Panie mogły podnieść sobie poziom endorfin ćwiczeniami jogi śmiechu, co dla wielu było zupełnie nowym doświadczeniem i świetną zabawą. Były też elementy tańca i ćwiczeń  fitness. Zdrowie to też dobre samopoczucie, a takowe kobietom daje m.in. estetyczny wizerunek, stąd kolejnym ciekawym przerywnikiem  była metamorfoza na żywo. 

 

82
07/2017

Sale koncertowe wypełnia po brzegi, mimo że jego muzyce daleko do mainstreamu.