Jak kupować na wyprzedażach? Poznaj 8 prostych zasad!

Wyprzedaże to doskonały czas na uzupełnienie szafy o najwyższej jakości ubrania marek premium, jak i na kupno brakujących ubrań. 


prestiz

Przed wyjściem do centrum handlowego warto znać kilka niezbędnych zasad, by pod wpływem emocji nie kupić kolejnych rzeczy, które latami zalegać będą w Twojej szafie. Aby z głową korzystać z wielkich obniżek postanowiliśmy podzielić się z Tobą ośmioma zasadami kupowania na wyprzedażach.

Uporządkuj szafę

Zanim zaplanujesz wyprawę do centrum handlowego, wyjmij i przymierz wszystko, co masz w szafie. Pozbądź się rzeczy, w których od kilku lat nie chodzisz i zanotuj, czego po porządkach Ci brakuje. Zwróć szczególną uwagę na tzn. „bazę”, której nie może zabraknąć w Twojej szafie. Jeżeli nie masz białej koszuli, marynarki, prostej, czarnej koszuli czy dżinsów, wyprzedaże to idealna okazja do zaopatrzenia się w klasyczne, ponadczasowe ubrania. 

Ustal budżet

Wielkie, czerwone napisy kuszą wysokością przecen. Łatwo dać się ponieść i kupić znacznie więcej, niż faktycznie potrzebujemy. Przed zakupami określ więc ilość pieniędzy, którą chcesz przeznaczyć na zakupy. To jedno z trudniejszych zadań, jednak właśnie w gorącym okresie wyprzedażowym przyniesie Ci ono najwięcej korzyści. 

Mierz wysoko

Skorzystaj z wyprzedaży i uzupełnij swoją szafę o najwyższej jakości rzeczy od marek premium. To właśnie teraz, w Centrum Handlowym Klif w Gdyni kupić je możesz w wyjątkowych cenach, które nie nadwyrężą Twojego portfela. Skorzystaj z 50% rabatu w salonie Michaela Korsa i zaopatrz się w elegancką, skórzaną torebkę, która podkreśli każdą stylizację. 50% rabatu w salonie Pandora oraz 30% rabatu w salonie Swarovski to idealna okazja na zakup biżuterii, która jest niezbędnym dodatkiem każdej kobiety. Z 40% rabatem na letnią kolekcję Patrizia Aryton Twoja szafa nabierze ekskluzywnego charakteru, natomiast 30% wyprzedaż w salonie Stefanel to idealna okazja na dodanie do szafy niezbędnych, klasycznych elementów. 

Mniej znaczy więcej

Kupując wiele i tanio możesz pozornie wydać znacznie więcej. Korzystaj ze stworzonej przez siebie listy rzeczy, których Ci brakuje. Weź ją ze sobą na zakupy i trzymaj się jej wchodząc do następnych salonów. Jakość jest najważniejsza. Lepiej kupić jedną rzecz, która wykonana z wysokiej jakości materiału służyć Ci będzie przez kilka sezonów, niż kupić dziesięć, które zalegną w Twojej szafie na długie lata. 

Inspiruj się

Przed wyjściem do centrum handlowego przejrzyj swoje ulubione magazyny modowe. Dzięki nim dowiesz się, które trendy mijającego sezonu będą jeszcze aktualne, a których rzeczy unikać. Nie bój się eksperymentować. Jeżeli w nadchodzących sezonach modne będą paski, które wcześniej nie były Twoim ulubionym printem, daj się przekonać i przymierz kilka rzeczy w tym wzorze. Gusta się zmieniają.  

Skup się na sklepach, które wpisują się w Twój styl

Nie marnuj czasu na bieganie po wszystkich sklepach w centrum handlowym. Przed zakupami wejdź na stronę www.gdynia.klif.pl i przejrzyj spis sklepów. Zanotuj i odwiedź te, których kolekcje korespondują z Twoim stylem. Minimalistom z pewnością do gustu przypadną projekty marki Solar, przecenione nawet do 50%. Taki sam rabat przygotował również H&M, New Look i PRIMAMODA, w których z pewnością odnajdą się osoby gustujące w kolorowych i odważnych ubraniach. 

Zwracaj i wymieniaj

Przed zakupem w danym salonie koniecznie spytaj o możliwość zwrotu lub wymiany przecenionych produktów. W razie gdyby w domu okazało się, że zakupiona rzecz nie leży tak, jak w przymierzalni będzie można na spokojnie pozbyć się jej, nie tracąc przy tym pieniędzy. 

Znajdź towarzysza

Zaufana osoba może pomóc nie tylko przy doborze odpowiednich ubrań. Z pewnością pomoże Ci także nie stracić głowy i świadomie podjąć decyzje o tym, co ostatecznie trafi do Twojej szafy. Dlatego ważne jest, by na zakupy wybrała się z Tobą osoba, której styl i charakter Ci odpowiadają. 

Serdecznie zapraszamy na letnie okazje do Centrum Handlowego Klif w Gdyni!