Bestsellery


prestiz

STOLIKI RUBI I CHIVA 

Ikona i chluba BoConcept o niepowtarzalnym designie zaprojektowana przez Henrika Pedersena. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych foteli na świecie. I z pewnością jeden z najwygodniejszych. Szyk, komfort, luksus.

KRZESŁA ADELAIDE 

Wygoda, komfort siedzenia i idealne wyprofilowanie. Kultowe krzesło Adelaide łączy w sobie zaokrągloną formę, komfort skandynawski  charakter.

BIURKO CUPERTINO 

Delikatny blat, smukłe nogi i lekka konstrukcja sprawiają, że biurko Cupertino idealnie zmieści się w wąskim przejściu, spełni rolę dodatkowego schowka w niewielkim salonie, a może nawet toaletki w sypialni.

STÓŁ MILANO 

Prostokątny stół do jadalni Milano – niezaprzeczalnie piękny dzięki prostym liniom i smukłej formie – nada stylowy charakter każdej jadalni.

 OBRAZY

Galeria BoConcept zawiera w swoich zbiorach prace wykonane wieloma technikami malarskimi. W kolekcji obrazy wykonane na szkle, metalu oraz płótnie w formie abstrakcji, realizmu, prostych technicznych plakatów.

REGAŁY COMO 

Organizacja przestrzeni nie musi być nudnym obowiązkiem, czasem to właśnie ten jeden element wystroju nada charakteru całej przestrzeni. 

FOTEL ATHENA  

Osobista strefa relaksu w klasycznej formie. Wypróbuj fotel wyposażony w podstawę obrotową, która  pozwala płynnie zmieniać pozycję.

KATARZYNA JĘDRUSZCZAK

BoConcept Gdynia

 

Czym jest ikona? Kiedy mebel wykracza poza ramy codzienności i staje się czymś naprawdę wyjątkowym? Naszym zdaniem, gdy zdobywa aprobatę wymagających klientów, mogących wybierać z niemal nieskończonej palety możliwości. Są to produkty będące doskonałym przykładem kilkudziesięcioletniego zaangażowania marki BoConcept w design, jakość i funkcjonalność. 

Zapraszam do salonu BoConcept w Gdyni na spotkanie z naszymi ikonami designu i bestsellerami. To świat piękna, wygody, funkcjonalności, który doskonale sprawdzi się w każdym domu. Tutaj nie tylko kupisz wyjątkowe meble, ale też skorzystasz z bezpłatnej usługi dekoratora wnętrz, który zaaranżuje przestrzeń w Twoim domu. 

BoConcept – Gdynia, ul. Legionów 112, budynek Altus (wejście od Al. Zwycięstwa) Tel: 667 500 100 www.boconceptgdynia.pl fb: BoConcept-Trójmiasto

82
07/2017

Sale koncertowe wypełnia po brzegi, mimo że jego muzyce daleko do mainstreamu.