MEDISSIMA PIĘKNO, SPRAWNOŚĆ I ZDROWIE

Gabinet chirurgii plastycznej i estetycznej, chirurgii ręki i ortopedii, fizjoterapii rehabilitacji i masażu – wszystko w jednym miejscu. W Sopocie przy ul. Armii Krajowej 72/3 swoje podwoje otworzył gabinet
Medissima. Kusi szeroką ofertą i uznanymi specjalistami z zakresu nauk medycznych. 


Matylda Promień

Konsultacje i leczenie operacyjne z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej w gabinecie Medissima prowadzi dr n. med. Marek Muraszko – Kuźma,  członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, a także International Society of Aesthetic Plastic Surgery, uczestnik licznych sympozjów, zjazdów krajowych i europejskich oraz wielu międzynarodowych kursów z dziedziny chirurgii plastycznej i estetycznej . 

Oferta gabinetu w zakresie chirurgii plastycznej i estetycznej jest bardzo szeroka, od operacji piersi – implanty, zmniejszanie, podnoszenie, przez korekcje powiek, powiększanie ust, plastykę uszu, nosa i korekcję blizn, po operacje plastyczne brzucha, liposukcję oraz operacyjny i nieoperacyjny lifting twarzy (toksyna botulinowa, złote nici, PDO, kwasy hialuronowe i inne wypełniacze) a także przeszczepy tkanki tłuszczowej. 

Medissima oferuje również chirurgiczne leczenie nowotworów skóry i tkanki podskórnej.

Konsultacje i leczenie z zakresu chirurgii ręki oraz ortopedii i traumatologii narządu ruchu  prowadzi lek. med. Ilona Olszaniec –
Kozakiewicz, członek Federation of European Societies for Surgery of the Hand, International Federation of Societes for Surgery of the Hand, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki i Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego, autor wielu prac naukowych.

Do gabinetu chirurgii ręki w Medissimie  możemy zgłosić się z wszelkimi problemami dotyczącymi ręki i nadgarstka, gdy pojawią się zmiany zwyrodnieniowe i zapalne, deformacje nadgarstka i palców, złamania czy zwichnięcia, a także zaburzenia czucia w jej obrębie. Tu również można zoperować uszkodzenia nerwów, stawów i ścięgien, przykurcz palców, guzy i zespoły uciskowe nerwów.

W klinice Medissima znajduje się również gabinet fizjoterapii rehabilitacji i masażu, w którym przyjmuje dyplomowany fizjoterapeuta mgr Iwona Ostrowska. Zakres usług tego gabinetu to: rehabilitacja pooperacyjna, pourazowa, kinezjoterapia, terapia manualna, drenaż limfatyczny ciała i twarzy, taping rehabilitacyjny, neuromobilizacja oraz masaż powięziowy, masaż klasyczny, relaksacyjny i wyszczuplający.