Pomorskie Fashion - Patagonia


prestiz

Patagonia to legendarna, amerykańska marka słynąca z niezwykłej wręcz dbałości o ekologię - firma corocznie przekazuje 1% z przychodów na ochronę środowiska. Wyróżnia ją fakt, że przy produkcji ubrań korzysta z organicznej bawełny i materiałów pochodzących z recyklingu, jak poliester, czy nylon. 

To odzież tworzona dla pasjonatów przez pasjonatów. W kolekcjach Patagonii odnajdziemy kolekcje casualowe dla miłośników aktywnego stylu życia, a także propozycje bardziej specjalistyczne dla wspinaczy, alpinistów, narciarzy, żeglarzy. Wszystkie te sporty łączy jeden element idealnie wpisujący się w filozofię marki - są to sporty ciche, niewymagające silnika oraz nie niszczące środowiska naturalnego. 

Podczas II edycji Pomorskie Fashion zobaczyliśmy 9 stylizacji o różnym charakterze i przeznaczeniu, począwszy od technicznych zestawień zimowych, kończąc na lekkich stylizacjach letnio - wiosennych. Kolekcje ubrań uzupełnione zostały obuwiem marek Native Shoes oraz Palladium Boots. Odzież marki Patagonia oraz prezentowane obuwie dostępne są w sklepie DaSea People w Gdyni przy ul. Abrahama 29.