Pomorskie Fashion - Guess Jeans i Marciano


prestiz

Guess Jeans to globalna marka odzieżowa specjalizująca się w denimie. Podczas imprezy Pomorskie Fashion zaprezentowano kolekcje odzieży codziennej, denimu i torebek. W najnowszej kolekcji nie brakuje sukienek, zarówno tych dopasowanych do ciała, jak i lekkich, zwiewnych. Kolory i kwiatowe printy to motyw przewodni kolekcji. 

Marciano to druga obok Guess Jeans marka w grupie GUESS. Kolekcje Marciano są zdecydowanie bardziej eleganckie, idealne zarówno na biznesowe spotkania, jak również na wieczorne przyjęcia i gale. Kobieta Marciano jest pewna siebie, bardzo aktywna i spełniona, zarówno życiowo jak również zawodowo, ale jednocześnie świadoma swojej kobiecości i zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami. 

Kolekcje Guess Jeans i Marciano dostępne są w salonach firmowych zlokalizowanych w CH Klif, Centrum Riviera w Gdyni i w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku.

78
03/2017

Na parkiecie najbardziej popularnego telewizyjnego show zna każdą nierówność i rysę. Przetańczyła 16 sezonów i bez żalu przyznaje, że marzenia o sportowych tytułach odłożyła aby uczyć i poczuć smak przygody w blasku telewizyjnych świateł.