ROSSE ROSSE

Przytulnie i ekskluzywnie, słodko i elegancko - takie zadanie postawili właściciele kawiarni Rosse Rosse w Gdyni przed projektantami aranżującymi wnętrze lokalu. Projektanci z pracowni Lesinska Concept, prowadzonej przez Zuzannę Lesińską i Eryka Piskulskiego wywiązali się z zadania w sposób absolutnie wyjątkowy i stworzyli wnętrze, w którym chce się spędzać czas. 


prestiz

Rosse Rosse to wyjątkowy koncept będący połączeniem butiku i kawiarni serwującej wyjątkowe desery z cukierni UMAM Krzysztofa Ilnickiego. Lokal mieści się w kamienicy Baltiq Plaza wybudowanej przez firmę Moderna Investment. 100 m² z antresolą, 5 metrów wysokości i dużo przestrzeni dawało projektantom pole do popisu. 

- Naszym celem było stworzenie wnętrza, w którym minimalistyczne desery UMAM będą należycie wyeksponowane. Inspiracją był klimat, sceneria i wnętrza z filmu Sofii Coppoli „Maria Antonina”. Kolory przewodnie to z jednej strony pastelowy błękit i róż, z drugiej zaś biel i czerń nawiązujące do stylu industrialnego. Bardzo istotne stały się też detale - mówi Zuzanna Lesińska. 

Te detale to m.in. stylowa porcelana, w której podawana jest oryginalna, czarna herbata Wegdwood oraz wyjątkowa w smaku, włoska kawa illy. Uwagę zwracają żywe kolory - różowa posadzka, miedziane krzesła, błękitne sofy - kontrastujące z betonowymi ścianami i stolikami z betonu.

78
03/2017

Na parkiecie najbardziej popularnego telewizyjnego show zna każdą nierówność i rysę. Przetańczyła 16 sezonów i bez żalu przyznaje, że marzenia o sportowych tytułach odłożyła aby uczyć i poczuć smak przygody w blasku telewizyjnych świateł.