Chcesz mieć ciało jak bogini? 
idealnie trafiłaś!

Czy aby być szczupłym i mieć piękne ciało, wystarczy zmienić dietę oraz rozpocząć regularne treningi? Co, jeśli mimo naszych starań, efekty nie są zadowalające? Boczki nie chcą zniknąć,  brzuszek nie maleje, cellulit wciąż jest widoczny, a skóra nie odzyskuje swojej jędrności? A co z osobami, które chcą wyglądać szczuplej, a z jakiegoś powodu nie mogą ćwiczyć lub zastosować diety? Czy jedynym rozwiązaniem jest zaakceptowanie swojego ciała, bo niczego nie można w nim zmieni? Absolutnie nie! Z odsieczą przychodzą zabiegi modelowania sylwetki, które nie tylko wspomagają proces pozbywania się tkanki tłuszczowej z organizmu, poprawiają jakość skóry, pomagają trwale pozbyć się cellulitu i rozstępów, ale również błyskawicznie aktywują i poprawiają metabolizm. Dzięki najnowocześniejszym urządzeniom, cenionym na całym świecie, które wysoką efektywność opierają na wieloletnich badaniach i innowacyjnych technologiach, można szybko osiągnąć realne rezultaty.


prestiz

Zanim przystąpimy do zabiegów, pacjent przychodzi na bezpłatną konsultację, podczas której przeprowadzany jest wywiad lekarski. Pytania dotyczą głównie stanu zdrowia, niedoskonałości ciała, których pacjent chciałby się pozbyć oraz oczekiwanych rezultatów. Na tej podstawie lekarz rozpisuje serię zabiegów oraz omawia ich działanie. Zazwyczaj przedstawia kilka możliwości, również finansowych - tłumaczy dr n. med. Igor Michajłowski, specjalista dermatolog, ekspert medycyny estetycznej, właściciel Clinica Cosmetologica i Clinica Dermatologica. 

Jakie są możliwości? 

Modelowanie sylwetki daje niesamowite możliwości - pozwala na pozbycie się tkanki tłuszczowej dokładnie tam, gdzie Pacjent sobie tego życzy; zlikwidowanie uporczywego cellulitu i rozstępów, zmniejszenie obwodów bioder, talii, od i ramion; wyrzeźbienie brzucha, pośladków, ud i łydek, ujędrnienie piersi, odmłodzenie dłoni oraz  poprawa jakości skóry. Co więcej, można pozbyć się blizn, przebarwień i obwisłej skóry, powstałej wskutek nagłego schudnięcia czy ciąży. Zabiegi modelujące sylwetkę doskonale wspierają działanie diet i zwiększają efektywność treningów. W Clinica Cosmetologica do dyspozycji pacjentów są najlepsze zabiegi i urządzenia, które są dziełem światowych liderów w wyszczuplaniu - m.in. Endermologia Cellu M6 Integral, Pollogen LEGEND, Maximus, Surgen, Dermapen, mezoterapia, karboksyterapia, czy lipoliza iniekcyjna.

Jakie są efekty i kiedy można się ich spodziewa? 

Efekty widoczne są niekiedy już po pierwszym zabiegu, na inne trzeba trochę poczeka. Przykładowo - przy zastosowaniu urządzenia Maximus na brzuch, już po trzecim zabiegu (zabieg wykonywany jest raz w tygodniu) widać realne efekty - brzuch jest ujędrniony, bardziej płaski, a centymetrów w obwodzie jest mniej. O ile? 

- Czasem jest to 5 cm, a czasem są 2 cm. Wyniki są kwestią indywidualną, na którą wpływają styl życia pacjenta, ilość płynów, jakie spożywa w ciągu dnia, wiek oraz sposób odżywiania. Jednak u wszystkich pacjentów jest jeden wspólny efekt - zmiana wyglądu i samopoczucia. Na ostateczne rezultaty warto poczekać do zakończenia całej serii. Wówczas dochodzi do najbardziej spektakularnych przemian - mówi dr n. med. Igor Michajłowski. 

O tym, kiedy nastąpi zmiana i co zrobi, aby była jak najbardziej zauważalna i trwała, informuje lekarz podczas konsultacji. Dzięki temu, pacjent może na spokojnie podjąć decyzję o rozpoczęciu zabiegów, wybrać najlepsze z zaproponowanych opcji oraz rozplanować je w czasie. 

Dla kogo są te zabiegi? 

W zasadzie dla każdego, bez względu na płeć i wiek. Już bardzo młode dziewczyny korzystają z zabiegów modelowania sylwetki, w gabinetach Clinica Cosmetologica nie brakuje również panów. 

- Tutaj nie ma żadnych ograniczeń. Oczywiście, jest kilka przeciwskazań związanych ze stanem zdrowia, jednak nieczęsto się zdarza, by ktoś nie mógł skorzystać z zabiegów modelowania sylwetki. Poza tym, ich wybór jest tak szeroki, że do każdego można dopasować coś optymalnego - mówi dr n. med. Igor Michajłowski. 

Po zakończeniu serii, klinikę opuszczają ludzie szczuplejsi, szczęśliwsi, pełni wiary w siebie i energii. Dobrze dobrane zabiegi dają spektakularne efekty, o których marzyli i których mimo usilnych starań, wcześniej nie mogli osiągnąć ani dietą, ani treningami. 

71
08/2016

Czy może być coś bardziej szlachetnego niż bezinteresowna pomoc tym, których los potraktował okrutnie?