Najpopularniejsze taneczne przeboje filmowe znalazły się na płycie „Amber Tango” wydanej przez sopockie wydawnictwo muzyczne Soliton. Płyta została nagrana przez Orkiestrę Kameralną Progress pod dyr. Szymona Morusa. 

Album ma charakter uniwersalny, znajdują się na nim m.in. tanga i walce, w tym największe i najbardziej znane, takie jak: „Por una Cabeza” z filmu „Zapach Kobiety, czy „Walc Barbary” z „Noce i Dnie”. Na wysoką jakość składa się przede wszystkim znakomity smak aranżacji i umiejętnego współbrzmienia solistów z orkiestrą. Atrakcyjność płyty dopełnia estetyczna okładka zaprojektowana przez znanego w środowisku muzycznym grafika i rapera Mielzky’ego.

Nazwa płyty pochodzi od przepięknego utworu Jerzego Maksymiuka, jednakże Szymon Morus, założyciel Orkiestry Kameralnej Progress zadecydował, że rozpocznie ją zjawiskowa „Pocztówka z Paryża” w kompozycji Piotra Salabera. To właśnie ten utwór będzie motywem przewodnim filmu „Kobiety bez Wstydu”, który ukaże się na ekranach kin w maju tego roku. 

Wiarę w sukces utworu Piotra Salabera podziela również producent filmu Witold Orzechowski, a przy jego doskonałej reżyserii i mocnej obsadzie: Joanna Liszowska, Weronika Książkiewicz, Ewa Kasprzyk, Anna Dereszowska, Agnieszka Warchulska, Michał Lesień, jest to bardzo prawdopodobne. 

- Płyta zdobywa uznanie zarówno w środowisku profesjonalistów, koneserów, jak również w gronie zwykłych słuchaczy, co oznacza, że założony cel został osiągnięty - rynek zareagował życzliwie, a krążek znalazł swoje miejsce na półce sklepowej. Dla firmy to największy wyróżnik sukcesu - podkreśla właściciel wytwórni, Krzysztof Karwasz.

Soliton to sopockie wydawnictwo muzyczne z siedemnastoletnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w dziedzinie produkcji materiałów muzycznych, dystrybucji oraz pracach studyjnych. Wytwórnia od samego początku konsekwentnie poszerza katalog o własne wydawnictwa, który obejmuje różne gatunki muzyczne, od produkcji rockowych po klasykę symfoniczną.

- Niemal co roku nasi artyści zostają doceniani przez Akademię Fonograficzną Fryderyki, a płyty okrywają się złotem dzięki ludziom gromadzącym muzykę zarówno w smartfonie, jak i na półce przy gramofonie. Mamy nadzieję, iż co roku Soliton będzie wprowadzał na rynek muzykę wartościową – zaznacza Krzysztof Karwasz.

Obecnie firma głównie publikuje wydawnictwa oparte na własnych licencjach i licencjach nabywanych w USA czy Europie, prezentuje na wyłączność katalogi innych zagranicznych niezależnych firm fonograficznych oraz zdobywa rynek w zakresie publishingu. Z planów na 2016 rok na szczególną uwagę  zasługuje projekt realizowany wspólnie z Gdyńskim Centrum Kultury “Rozśpiewana Lokomotywa” z tekstami Juliana Tuwima i muzyką Piotra Salabera.