Takiego showroomu jeszcze nie było!

Każdy z salonów tworzonych przez Pracownię AGD zaskakuje i zachwyca. Wnętrza łączą funkcje pokazowe i użytkowe – innymi słowy mają służyć zarówno do pracy, jak i inspiracji. Takie założenia przyświecały nam również podczas projektowania nowego showroomu w Gdyni. Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Zwłaszcza że projekt rozwijał się na bieżąco w czasie jego realizacji.


prestiz

Trójmiejski salon Pracowni AGD to dwupoziomowe, minimalistycznie wykończone wnętrze w loftowym stylu wyposażone w reprezentatywne sprzęty marek premium. To także centrum szkoleniowe, w którym – jak planujemy – będzie się wiele działo.

To, co wyróżnia showroom w Gdyni od naszych pozostałych, to obecność telewizorów i sprzętu nagłośnieniowego prestiżowej marki Bang&Olufsen, której zostaliśmy dystrybutorem w regionie pomorskim oraz akwariów panoramicznych Aqua Case. Poza tym można u nas zobaczyć systemy do mebli kuchennych marki Peka, sprzęt AGD marek: Wolf, Sub Zero, Gaggenau, Miele, Liebherr, Siemens, De Dietrich, Falmec, Sirius, Faber, Smeg, Fulgor, AEG, odkurzacze Dyson, ekspresy do kawy Nivona, zlewozmywaki Schock i Villeroy & Boch oraz baterie kuchenne Nivito i Blanco. Generalnie w showroomie znajduje się ponad 150 urządzeń AGD, w tym około 30 okapów, 30 lodówek, 6 ekskluzywnych kuchni wolnostojących, 20 zlewozmywaków, 20 baterii oraz 15 piekarników i płyt kuchennych.

To, co się nie zmieniło, to wysoki poziom obsługi. Przychodząc do nas, klient nie musi znać się na sprzęcie. Uzyska profesjonalną poradę, a sprzęt zostanie dobrany do jego potrzeb i możliwości. Serdecznie zapraszamy. I cała przyjemność po naszej stronie.

 

Polecane artykuły

nic
63
12/2015

Choć gra i tworzy już od dawna, wystąpił na niejednym koncercie, to tak naprawdę głośno zrobiło się o nim dopiero po tym jak wydał wspólnie ze Smolikiem płytę.