Pennyblac

Marka Pennyblack jest najmłodszym dzieckiem światowej sławy domu mody Max Mara. . Zaprezentowane na Sopot Wave kolekcje to wyszukany, codzienny styl miejski i wysublimowana elegancja na specjalne okazje. Stylizacjom towarzyszyły najnowsze akcesoria i gadżety marki Samsung.


prestiz

W centrum świata Pennyblack jest kobieta i jej potrzeby, a ponieważ kobieta zmienną jest, to projektanci Pennyblack wyodrębnili cztery zindywidualizowane linie: Pennyblack Black Label – kolekcja miejska w wersji glamour, zarówno w formalnej i mniej formalnej odsłonie, podana w oprawie szlachetnych materiałów. Pennyblack Pink Label – kolekcja na specjalne okazje doskonale łącząca krawiecką precyzję z jakością wykonania i tkanin. Pennyblack Grey Label – kolekcja weekendowa, stawiająca przede wszystkim na wygodę, naturalne tkaniny i sportowy szyk. Pennyblack Akcesoria – kolekcja stanowiąca doskonałe zwieńczenie pozostałych linii, zawsze w zgodzie z obowiązującymi trendami.

61
10/2015

Od czwartku do niedzieli wstaje w środku nocy po to, by rano przekazywać nam najświeższe informacje z kraju i ze świata.