Biznes pod siatką

32 drużyny, 2 dni rywalizacji, 110 meczów rozegranych - tak w liczbach można podsumować piątą edycję turnieju BVB Cup, który został rozegrany na sopockiej plaży. Triumfatorem turnieju została drużyna Adva Optical Networking, która w finale pokonała reprezentację hotelu Sofitel Grand Sopot. 


prestiz

Na trzecim miejscu natomiast uplasowali się pracownicy przedsiębiorstwa wodociągowego Saur Neptun Gdańsk, którzy w walce o podium ograli drużynę PGE Arena Operator.  Ideą rozgrywanego do pięciu lat turnieju jest, oprócz dostarczenia sportowych emocji, integracja pracowników firm. 

– Sport wyzwala wiele pozytywnych emocji i jest świetną płaszczyzną integracji ludzi pracujących w jednej firmie. Widać to nie tylko po zawodnikach, ale także kibicach, którzy przychodzą dopingować swoje firmowe zespoły – komentuje Monika Reszko z Human – Concept & Solutions, pomysłodawczyni turnieju. - Eksperci wskazują, że sport jest doskonała alegorią naszego codziennego, pracowniczego życia. Na co dzień też jesteśmy przecież częścią zespołu, mamy wspólny cel, określone kompetencje i zakres odpowiedzialności. Wiele cech, takich jak skuteczność w życiu zawodowym, postawa zaangażowania i pozytywne nastawienie widoczne są także na boisku - dodaje Monika Reszko.

Podczas wieńczącej turniej uroczystej gali w hotelu Mera w Sopocie wręczono także nagrody w konkursie na Sportową Firmę Roku. Wyróżnienia trafiły do firm Adva Optical Networking, Grupa Lotos i Goyello.

58
07/2015

Muzyk, kompozytor, aktor, poeta, skandalista. Ostatnio zasłynął Polskim Gównem, musicalem o krajowym showbiznesie. Ma na swoim koncie niezliczoną liczbę romansów, skandali oraz - jak na rockendrollowca przystało - imprez.