W męskim świecie

Testosteron aż kipiał, dosłownie i w przenośni. 120 mężczyzn, prawdziwie męska premiera motoryzacyjna oraz typowo męskie tematy i atrakcje - tak było podczas II Konferencji Perfumerii Douglas - Świat męskich priorytetów, która odbyła się w salonie BMW Zdunek. 


Max Radke

Inspirujące wykłady i prezentacje, degustacja wybornej whisky i przede wszystkim to, bez czego mężczyzna z klasą nie może się obyć – oryginalne zapachy. W świat zmysłowych perfum z najnowszych linii zapachowych Hugo Boss, Tru Trussardi i Paco Rabanne, wprowadziły przybyłych gości przedstawicielki marki Douglas. Przekonywały, że dobranie właściwego zapachu, to jedna z wypadkowych tego, jak postrzegają nas – mężczyzn – kobiety. Kobiety w porównaniu do mężczyzn wyczuwają o wiele więcej zapachów. W przypadku kobiecego nosa jest to nawet 10 000 różnych zapachów. Dlaczego by z tego nie korzystać?

– Nut zapachowych jest bardzo wiele, tak, że czasem trudno zdecydować się na tę, która będzie nam pasowała najbardziej. Nie każdy jednak wie, że zapachy powinno się dobierać do charakteru i typu osobowości, więc wybór nie powinien być przypadkowy – przekonywały konsultantki marki Douglas.

Gwoździem programu była premierowa odsłona BMW X6 – samochodu, który – jak mówił Mateusz Borek, ambasador BMW Zdunek – wyznaczył nowe trendy w motoryzacji. Czy druga generacja powtórzy sukces poprzednika? Nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości.