SLOW WEAR

Sztuka, styl, emocje. Minimalizm w modzie? Biżuteria w zgodzie z osobowością? Jak się ubierać? Jak wyglądać świetnie? W butiku Bea Concept w sopockim Domu Zdrojowym odbyły się warsztaty stylizacji zorganizowane w ścisłej współpracy z butikiem biżuteryjnym Kate&Kate. 


Matylda Promień

Co kobieta powinna mieć w swojej garderobie? Jak się ubierać i malować? Jak właściwie podkreślić strój efektownymi dodatkami? Co nosić, czego unikać? Na te pytania próbowano odpowiedzieć podczas pierwszego warsztatu ze świadomego ubierania Slow Wear. 

Nie da się ukryć, że temat kobiecego ubioru to temat na niejedną książkę. Warto jednak zawsze pamiętać o jednej ważnej zasadzie – umiar. 

– Z dodatkami nie wolno przesadzać, biżuteria ma głównie podkreślać naszą osobowość, a nie nadmiernie ją eksponować – mówiła Katarzyna Rychlewska, właścicielka marki Kate&Kate. 

Podobnie jest z ubraniami. Tutaj nie zawsze więcej znaczy lepiej. Jeśli mamy wątpliwości, zawsze lepsza będzie zachowawcza forma ubioru od przerysowanej formy. Bo chodzi przecież o to, aby być dobrze ubranym, a nie przebranym.

38
11/2013

Nigdzie się nie spieszy, nic nie musi, niczego nie planuje. Ufa swojej intuicji, nigdy nie robi niczego wbrew sobie, żyje i tworzy w zgodzie z własnym sumieniem.