Coaching kluczem do sukcesu

Coaching, czyli jeden z czynników sukcesu - taki był temat przewodni kolejnego spotkania z cyklu „Śniadania Pomorskie” organizowanego przez Pomorski Klub Biznesu. Spotkanie odbyło się w hotelu Haffner w Sopocie, a udział w nim wzięli głównieCoaching, czyli jeden z czynników sukcesu - taki był temat przewodni kolejnego spotkania z cyklu „Śniadania Pomorskie” organizowanego przez Pomorski Klub Biznesu. Spotkanie odbyło się w hotelu Haffner w Sopocie, a udział w nim wzięli głównie przedsiębiorcy z Trójmiasta.


Max Radke

Wykład wygłosił Ireneusz Osiński, członek Pomorskiego Klubu Biznesu, szkoleniowiec i coach. Coaching to wspomaganie rozwoju pracowników i poprawiania ich wydajności. Proces ten polega na takim ukierunkowaniu pracowników, by dochodzili oni do właściwych rozwiązań – w zakresie zarówno sytuacji problematycznych, jak i tych związanych z własnym rozwojem, umiejętnościami interpersonalnymi oraz zawodowymi – samodzielnie. 

Coaching daje świadomość swoich wartości i potrzeb, wzrost motywacji, chęć podejmowania nowych wyzwań i pewność decyzji, spełnienie, świadome wykorzystanie swoich talentów i  wiedzy, lepsze relacje z ludźmi, czyli wszystko to, co drzemie u podstaw sukcesu - przekonywał Ireneusz Osiński.

 

33
06/2013

Kilka razy w życiu każdego człowieka przychodzi moment na podsumowanie swoich osiągnięć. Gdy umówiłam się na rozmowę z aktorką Tamarą Arciuch okazało się, że ona sama niedawno robiła „swój bilans”.