Aleksandra Staruszkiewicz

Od naczelnego

Przed Państwem kolejny numer magazynu Prestiż. To wydanie ma niewątpliwie specjalny charakter z racji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i końca roku. Ale nie tylko dlatego. To także kolejny rok od momentu pojawienia się pierwszego wydania. Wierni czytelnicy mogli zauważyć  zachodzące w Prestiżu zmiany i ciągły jego rozwój. Chcemy, aby w dalszym ciągu lektura naszego czasopisma była dla Państwa cennym źródłem inspiracji i przyjemności, więc i tym razem - nieskromnie powiem - stanęliśmy na wysokości zadania.

Na łamach naszej gazety pojawił się człowiek, który nie przestaje zaskakiwać. Jeden z najwybitniejszych aktorów polskiego kina, który zamienił jedną pasję na drugą. W historii zapisał się dziesiątkami znakomitych ról filmowych i teatralnych, jednakże od kilku lat występuje również w innej roli.

Pożegnał się z aktorstwem, które jak sam mówi “pochłania bez reszty, stawia człowieka bez przerwy w krańcowych sytuacjach, w amplitudach nastrojów i emocji“, by zająć się pasją, która jest „na drugim krańcu tego wszystkiego“, czyli winem. O magii tego trunku opowiada Prestiżowi Marek Kondrat, człowiek wolny, „który nic nie musi“. Gorąco polecam wywiad z naszym gościem, by dowiedzieć się jak odkrył świat, który dał mu to czego szukał i czego potrzebował. Mam nadzieję, że jego prostota życia oraz intelektualne bogactwo, zainspirują Państwa, podobnie jak mnie, do treści tegorocznych życzeń. A w nich trudno być oryginalnym...

Co roku, na kartach świątecznych, pojawiają się te same, przeciętne życzenia „zdrowych i wesołych “. Dlatego też, aby wprowadzić odrobinę nietuzinkowości, życzymy Państwu, by odkryli w sobie, podobnie jak nasz prestiżowy gość, pasję dającą szczęście, spełnienie i wiele okazji do świętowania.
Staraliśmy się wnieść na łamy Prestiżu świąteczny klimat, by choć na chwilę oderwać Państwa od konsumpcyjnej gorączki, której co roku machinalnie ulegamy, i wprowadzić w stan spokoju i zadumy. Mam nadzieję, że lektura grudniowego wydania w pełni to umożliwi.

W imieniu całej redakcji Prestiżu życzmy Państwu urzeczywistnienia własnych pragnień, miłości i zdrowia.

Zachęcam do letury
Aleksandra Staruszkiewicz