Gcon modular building

Kto nie chciałby zamieszkać w cichej, zalesionej okolicy, najlepiej nad jeziorem, czy rzeką. A może mieć swoje miejsce na wodzie, gdzie blask odbijającego się słońca, czy szum płynącej wody byłby Twoim jedynym miejskim hałasem.


prestiz

O ile do niedawna niektóre z tych opcji pozostawały w sferze marzeń, tak teraz stają się one bardziej niż przystępne. Budynki do 35m2 bez konieczności ubiegania się o pozwolenia na budowę, to jedna z dróg jaką można obrać, by posadowić swoje mieszkanie w wymarzonej okolicy. Dom na wodzie, nie musi oznaczać otaczającej budynek kałuży, a piękną dedykowaną takim projektom przystań i to przystań w samym centrum miasta. Z kolei domek nad jeziorem pośród natury, bez kłopotliwej budowy i zrujnowanej przez budowę działki, to coś co możemy otrzymać w mniej więcej 6 tygodni.

Stało się to wszystko możliwe i dostępne dzięki zmieniających się przepisom, nadążającej nareszcie infrastrukturze miast gotowej przyjąć nowy byt na mapę kanałów i rzek, ale także dzięki ludziom i firmom, które tworzą kompatybilne z tym środowiskiem rozwiązania.

GCON to trójmiejska firma specjalizująca się w budownictwie handlowo-usługowym oraz mieszkalnym całorocznym i sezonowym– dostarczająca kompletnie wykończony i gotowy do zamieszkania dom lub pawilon handlowy.

Niepowtarzalne i indywidualnie opracowane projekty, wykończone pod klucz moduły i krótki czas realizacji to nasze credo. Dzięki ustandaryzowaniu modułów o powierzchni 15 i 30 m2 jesteśmy w stanie powiększyć projektowaną przestrzeń o dowolną ilość metrów i zbudować powierzchnie od kilkunastu do kilkuset metrów, wzwyż jak i w poziomie. Dodatkowym atutem jest normatywny rozmiar modułów przystosowany do transportu drogowego, redukujący koszt transportu do absolutnego minimum.

W ofercie GCON znajduje się linia ośmiu produktów i aby się z nimi zapoznać zapraszamy do odwiedzenianaszej strony www.gcon.pllub do kontaktu pod numerami tel 577238500, 577238501 i adresem mailowym info@gcon.pl

Grzegorz Białek / Właściciel

18
07/2018

Tego dnia nikogo nie zdziwi widok przeraźliwej kostuchy, seksownej wampirzycy, czy skradających się zombie po ulicy.