Beleza znaczy piękno!

W sopockim Parku Północnym w urokliwym Dworku Admirał powstała Beleza – klinika, która kompleksowo dba zarówno o duszę, jak i ciało. Siedem gabinetów, niebanalne wnętrza, wykwalifikowany zespół kosmetologów oraz najwyższej jakości sprzęt – to właśnie czeka na gości w Klinice Urody Beleza.


prestiz

Zaledwie 100 metrów od plaży, na samym końcu ulicy Powstańców Warszawy, stoi klimatyczny budynek. Od kilkunastu lat prężnie działa w nim hotel „Dworek Admirał” oraz „Restauracja Manca”. Niedawno do tego grona dołączyła również klinika urody – Beleza, która doskonale uzupełnia miejsce o strefę, w której oddać się można odrobinie relaksu i kompleksowo zadbać o swój wygląd. 

Z myślą zarówno o gościach hotelowych, jak i mieszkańcach całego Trójmiasta postawiliśmy na najnowocześniejszą wyspecjalizowaną aparaturę zabiegową firmy Biotec Italia oraz renomowane kosmetyki marki Thalgo. Od początku stawiamy na jakość. Oficjalne otwarcie kliniki już za nami. W ramach wydarzenia odbył się też event promujący Biotec Polska Academy, w którym udział brało kilkudziesięciu przedstawicieli firm współpracujących oraz goście z Włoch – podkreśla Joanna Winniczuk - menedżer Kliniki Urody Beleza.

W ofercie kliniki znajdują się m.in. takie zabiegi jak: HIFU – lifting bezinwazyjny, KRIOLIPOLIZA – redukcja tkanki tłuszczowej, sonotermolipoliza – redukcja cellulitu i polepszenie elastyczności skóry, My Tone – modelowanie sylwetki, radiofrekfencja, epilacja laserowa, usuwanie tatuaży oraz przebarwień, a także fotoodmładzanie. Z kolei na poszukiwaczy relaksu i odprężenia czekają rytuały pielęgnacyjne na ciało i twarz z zastosowaniem kosmetyków Thalgo, słynących z ogromnego bogactwa morskich alg i minerałów.

Klinika Urody Beleza to także najnowsza klinika partnerska Biotec Polska. Jej ambasadorką została znana aktorka, Katarzyna Figura.